Bergen Filmini 2020 izle
Oy Verin
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (15)
90 Yorum 600,504 Görüntülenme

Bergen Filmini 2020 izle

Türk müzik dünyasına adını altın harfler ile yazan kadın sanatçı Bergen’in sinema filminin çekileceği haberleri ilk duyulduğu andan itibaren hem sinemaseverler hem de Bergen hayranları çıkacak sinema filmi ile ilgili sorularına cevap aramaya başladı. “Bergen filmi ne zaman?”, Bergen film izle, gibi merak konusu olan meseleleri irdeleyeceğiz. Dram ve biyografi türünde olacak filmi, “Acıların Kadını” olarak bilinen ünlü şarkıcı Bergen’in hayat hikayesini anlatacak. Kocası tarafından yüzüne atılan kezzap sonucu iki gözü de görme yetisini kaybeden şarkıcı Bergen, tedaviler sonucu sol gözü görmeye başlasa da sağ gözünü saçı ile kapatması ile hafızalarımızda yer etmiştir. 1989 yılında kocası tarafından vurularak öldürülen Belgen 31 yaşında hayata gözlerini kapadı. Çıkardığı “Acıların Kadını” albümü ve “Acıların Kadını” filmi ile bütünleşen kariyeri sonucu Bergen’den “Acıların Kadını olarak bahsedilir oldu.
Filmi için Bergen’i canlandıracak kişi “Adanalı”, “Medcezir”, “Fi” dizilerinden tanıdığımız ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya olacak. Bergen filminin geri kalan oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Seranay Sarıkaya’nın Bergen karakterini nasıl yorumlayacağı ise büyük bir merak konusu olacak.
Beyaz perde için hazırlıkları süren filmin vizyon tarihi 27 Kasım 2020 olarak belirlenmiş durumdadır. Kasım ayına kadar çekimlerin bitirilmesi planlanan film son dönemde biyografik filmlere ilgisi artan izleyiciler tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.Sinema filminin dağıtımını CJ ENTERTAİNMENT Turkey firması yapımcılığı üstlenmiştir keyifli seyirler diliyoruz.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (90)